Newsletter

Zapisz się na newsletter Pałacu Krotoszyce
by otrzymywać najświeższe informacje i najlepsze oferty

O Hotelu

Nasz Hotel znajduje się w pierwotnych zabudowaniach folwarcznych Pałacu Krotoszyce przy ul. Parkowej 3. Stanowi kompleks bankietowo - konferencyjny, oferujący 133 miejsc noclegowych w miłych i gustownie urządzonych pokojach o standardzie hotelu trzygwiazdkowego. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe.

W hotelu znajduje się restauracja, serwująca dania à la carte. Jej piękny wystrój ze sklepieniami krzyżowymi i kolumnami oraz wyrafinowane menu nawiązują do charakteru całego kompleksu.

W hotelu organizowane są różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, jubileusze), a także bale i konferencje

Do Zespołu Pałacowo - Parkowego należy zabytkowy park ze stawem. Na jego obszarze (6 ha) rosną wiekowe platany, kasztanowce oraz dęby szypułkowe. Na szczególną uwagę zasługuje liczący około 350 lat platan klonolistny.
W kompleksie parkowym znajdują się tereny do czynnej rekreacji oraz altana wyposażona w profesjonalną grillo - wędzarnię, w której istnieje możliwość zorganizowania imprez eventowych dla grup liczących nawet 200 osób. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie parku, plac zabaw.

Zachęcamy do wypożyczenia roweru w naszej recepcji hotelowej i wybrania się na wycieczkę po okolicy!

Poniżej oferta Pałacu Krotoszyce:

/uploads/Hotel2017-2018.pdf

/uploads/HotelAngielski2017-2018.pdf

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

Hotel posiada agregat prądotwórczy!

Decyzja o nadaniu hotelowi kategorii trzech gwiazdek.

Pałac Krotoszyce*** otrzymał certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie świadczenia usług hotelarskich, gastronomicznych i rekreacyjnych.

 

RECEPCJA PAŁAC KROTOSZYCE***:

tel. 768 768 300, 768 768 301.

email: recepcja@palackrotoszyce.pl

Pogoda w Krotoszycach

12oC

Galeria zdjęć

Mapa dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij