Newsletter

Zapisz się na newsletter Pałacu Krotoszyce
by otrzymywać najświeższe informacje i najlepsze oferty

Sala Platanowa

Sala Platanowa

Sala Platanowa to nowoczesność i klasyka w starych murach.

Opis

W sali platanowej przyjęcie weselne może odbywać się przy stołach tradycyjnych prostokątnych lub okrągłych. W sali znajduje się miejsce dla orkiestry. Oświetlenie umożliwia stworzenie odpowiedniej atmosfery na czas zabawy, posiłków czy innych atrakcji weselnych. Sala wyróżnia się możliwością podziału na dwie mniejsze sale za pomocą profesjonalnej przesuwanej ściany. Sala jest klimatyzowana. Wejście do sali znajduje się po przeciwnej stronie recepcji. 

Aranżacja sali to nowoczesność i klasyka w starych murach. Na jednej ze ścian została odkryta historyczna cegła. Wnętrze w kolorze srebrno-szarym oraz klasyczne żyrandole nadają sali elegancji.

Na Państwa życzenie pomożemy w udekorowaniu sali, organizacji transportu dla gości oraz w przygotowaniu niespodzianek (pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, upominki dla gości). Szef kuchni wraz z zespołem przygotują specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Pałac w Krotoszycach znajduje się w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej łatwy dojazd m.in. z Legnicy, Lubina, Jawora, czy Wrocławia.

W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt z Dyrektorem Hotelu tel. 668 381 099 lub o kontakt mailowy: recepcja@palackrotoszyce.pl

Pogoda w Krotoszycach

12oC

Galeria zdjęć

Mapa dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij