Newsletter

Sign up for the newsletter to receive the latest news and best offers

Sala Restauracyjna

Sala Restauracyjna

Sala restauracyjna łączy nowoczesność z przeszłością Pałacu.

Description

Salę restauracyjną polecamy do organizacji przyjęć weselnych do 70 Gości. Sala restauracyjna posiada własny system nagłośnienia oraz specjalne oświetlenie z możliwością regulacji. Odrębne wyjście z sali prowadzi do ogródka z widokiem na zabytkowy park. Aranżacja wnętrza sali restauracyjnej jest połączeniem tradycji z nowoczesnością. Historyczny wygląd nadają sklepienia krzyżowe i duże kolumny je podtrzymujące. Na jednej ze ścian widnieje fototapeta przedstawiająca stary złotoryjski mur obronny. Nowoczesne loże w kolorze maliny i bar z pikowanym frontem nadają sali romantyczny charakter.

Do Państwa dyspozycji oddajemy stoły okrągłe lub prostokątne.

Dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był wyjątkowym. Na Państwa życzenie pomożemy w udekorowaniu sali, organizacji transportu dla gości oraz w przygotowaniu niespodzianek (pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, upominki dla gości). Szef kuchni wraz z zespołem przygotują specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Pałac w Krotoszycach znajduje się w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej łatwy dojazd m.in. z Legnicy, Lubina, Jawora, czy Wrocławia.

W hotelu posiadamy agregat prądotwórczy!

W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt z Dyrektorem Hotelu tel. 668 381 099 lub o kontakt mailowy: recepcja@palackrotoszyce.pl

 

Weather in Krotoszyce

13oC

Gallery

Access map

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close