Newsletter

Sign up for the newsletter to receive the latest news and best offers

Sala Balowa

Sala Balowa

Sala balowa to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego!

Description

Sala balowa nawiązuje swoim wnętrzem do tradycji. Sklepienia łukowe, oryginalne kolumny, elementy cegły barokowej, piękne oświetlenie, stylowe krzesła tworzą magiczny klimat. W komfortowych warunkach może ucztować nawet 200 osób. Sala balowa jest elegancka, przestronna i klimatyzowana. W sali znajduje się scena dla orkiestry i ozdobna rama na dekoracje Pary Młodej. Oświetlenie sali można regulować, czy całkowicie przyciemnić salę. Dodatkową atrakcją jest oświetlenie ledowe w podłodze sali.  Z sali balowej prowadzi wyjście na ogródek z widokiem na zabytkowy Pałac Krotoszyce. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy stoły okrągłe lub prostokątne.

Dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był wyjątkowym. Na Państwa życzenie pomożemy w udekorowaniu sali, organizacji transportu dla gości oraz w przygotowaniu niespodzianek (pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, upominki dla gości). Szef kuchni wraz z zespołem przygotują specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Pałac w Krotoszycach znajduje się w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej łatwy dojazd m.in. z Legnicy, Lubina, Jawora, czy Wrocławia.

W hotelu posiadamy agregat prądotwórczy!

W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt z Dyrektorem Hotelu tel. 668 381 099 lub o kontakt mailowy: recepcja@palackrotoszyce.pl


 

Weather in Krotoszyce

12oC

Gallery

Access map

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close