Newsletter

Sign up for the newsletter to receive the latest news and best offers

Masaże

Masaże

Zapraszamy na profesjonalny masaż w naszych gabinetach. Zrelaksuj się i odpręż swoje ciało!

Description

Polecamy masaż bańką chińską i masaż gorącymi kamieniami!

Bańki chińskie wykorzystywane są m.in. w celu masażu leczniczo-relaksacyjnego. Bańki zmniejszają napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała takich jak dolegliwości mięśniowe, problemy ze stawami, dolegliwości płucne, problemy z ukrwieniem. Są wykorzystywane również do likwidacji cellulitu, redukcji tłuszczu z brzucha, zmniejszenia widoczności rozstępów oraz modelowaniu sylwetki.

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Masaż łączy w sobie oddziaływanie termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu. Podstawę masażu kamieniami stanowi szerokie działanie na skórę, układ mięśniowy, krążenia oraz nerwowy.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

Masaż czekoladowy redukuje stres, napięcie i zmęczenie oraz pielęgnuje skórę całego ciała, w tym ma właściwości nawilżające, wygładzające oraz poprawiające koloryt skóry. Przygotowana do masażu czekolada jest w 100% naturalna, która jest wzbogacona w witaminy A, E, F, mikroelementy ( magnez, żelazo, cynk, miedź), flawonoidy- mają wpływ odmładzający. Masaż czekoladą ma działanie antycellulitowe, dzięki swoim składnikom pobudza krążenie krwi, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz ujędrnia skórę. Zapach czekolady zapewnia długotrwałą poprawę nastroju.

Masaż ciepłym miodem przyczynia się do udrożnienia systemu limfatycznego i wspomaga wydzielanie gruczołów potowych ułatwiając usuwanie przez skórę soli oraz toksyn- oczyszczanie skóry i narządów. Miód wykazuje również silne działanie przeciwzapalne, regenerujące i nawilżające skórę. Miód stosowany do masażu jest w 100% naturalny. Masaż miodem działa najskuteczniej wykonywany w serii zabiegów co drugi dzień. Pełny efekt jest widoczny i uzyskuje się go po 3- 6 zabiegach.

Weather in Krotoszyce

12oC

Gallery

Access map

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close