Newsletter

Melden Sie sich auf Newsletter des Palastes in Krotoszyce an, um die neusten Informationen und die besten Angebote zu erhalten.

Sala Balowa

Sala Balowa

Sala balowa to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego!

Beschreibung

Sala balowa nawiązuje swoim wnętrzem do tradycji. Sklepienia łukowe, oryginalne kolumny, elementy cegły barokowej, piękne oświetlenie, stylowe krzesła tworzą magiczny klimat. W komfortowych warunkach może ucztować nawet 200 osób. Sala balowa jest elegancka, przestronna i klimatyzowana. W sali znajduje się scena dla orkiestry i ozdobna rama na dekoracje Pary Młodej. Oświetlenie sali można regulować, czy całkowicie przyciemnić salę. Dodatkową atrakcją jest oświetlenie ledowe w podłodze sali.  Z sali balowej prowadzi wyjście na ogródek z widokiem na zabytkowy Pałac Krotoszyce. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy stoły okrągłe lub prostokątne.

Dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był wyjątkowym. Na Państwa życzenie pomożemy w udekorowaniu sali, organizacji transportu dla gości oraz w przygotowaniu niespodzianek (pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, upominki dla gości). Szef kuchni wraz z zespołem przygotują specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Pałac w Krotoszycach znajduje się w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej łatwy dojazd m.in. z Legnicy, Lubina, Jawora, czy Wrocławia.

W hotelu posiadamy agregat prądotwórczy!

W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt z Dyrektorem Hotelu tel. 668 381 099 lub o kontakt mailowy: recepcja@palackrotoszyce.pl


 

Wetter in Krotoszyce

13oC

Fotogalerie

Landkarte der Anfahrt

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers.

OK, schließen